Köşem Gözde Restaurant'a Nasıl Giderim

Kars'a Trenle Geldiyseniz eğer Köşem Gözde Restoran’a da hoş geldiniz desek abartmış olmayız. Nasıl mı?

 

Şöyle ki Kars Tren Garı ile Köşem Gözde Restoran arasında sadece 1,3 km’lik bir mesafe var. O da 15 ile 20 dakika gibi bir sürede geçiyor. Garda indikten sonra Cumhuriyet Caddesi yönünde sola doğru 850 metre kadar ilerliyorsunuz ardından Gazi Ahmet Muhtar Paşa Caddesi yönünde sağa dönüp 400 metre daha ilerliyorsunuz ve işte tam sağınızda biz varız.

 

Kars’ın en güzel lezzetlerine, kaliteli bir hizmet ve güler yüzle kavuşabilmeniz için Köşem Gözde Restoran olarak daima hizmetinizdeyiz.

 

Kars’a Otobüsle Geldiyseniz;

 

Kars Şehir Otogarı şehir merkezine yaklaşık7 km uzaklıktadır. Otogarda bulunan firmaların büyük çoğunluğu şehir merkezine servis seferleri düzenlemektedir. Bu servisten yararlanarak şehir merkezine oradan da Köşem Gözde Restorana ulaşmanız mümkün.

 

Restoranımız Gazi Ahmet Muhtar Paşa Caddesi üzerinde bulunması sebebi ile şehir merkezine geldikten sonra kolayca yürüyerek ulaşabilirsiniz.

 

Kars’a Uçak ile Geldiyseniz;

Kars Havaalanı da Şehir Otogarı gibi merkezden çok uzakta değil. Yaklaşık 6 km uzağımıza kurulan havaalanından Köşem Gözde Restoran’a havaalanına ait toplu taşıma seçenekleri ile otobüslerle veya taksiyle gelebilirsiniz.

 

Tüm bu seçeneklerin yanı sıra araç kiralama şirketlerin bir araç kiralayarak Kars’ta gezilecek yerler listenize nasıl gideceğinizi düşünmek yerine aracınızla kolayca gidebilirsiniz.

 

Köşem Gözde restoran sizi Kars’ın meşhur yemekleri ile buluşturmak için güler yüzlü personeli ile sizleri beklemektedir.